Po prostu HIT

Tesco
Po prostu HIT
Tesco

Hit za hitem w gazetce promocyjnej Tesco. Przede wszystkim sprawdźcie jaki hit cenowy na markowe ubrania F&F Tesco szykuje dla Was. Świąteczne ubrania są tam w naprawdę niskich cenach. Mega rabaty widać już na pierwszej stronie gazetki na produkty spożywcze. Kawa Jacobs o prawie 30% taniej. Kolejne strony przedstawiają jeszcze więcej okazji. Promocja goni promocję. Hit za hitem na każdej stronie gazetki promocyjnej. Oferty weekendowe, ale również promocje miesiąca. A dla początkujących kucharzy na stronie szóstej przepis na tradycyjny barszcz wigilijny. Dla łasuchów polecam zajrzeć na stronę 18, gdzie znajdują się produkty Milka w rewelacyjnych cenach oraz oferta Milka Dark za 1 grosz. Zaraz potem znajdziecie super zestawy kosmetyków, które będą idealne na prezenty pod choinkę.

A jeśli choinka to Tesco przygotowało rabat 30-procentowy na wszystkie sztuczne choinki, lampki oraz dekoracje choinkowe.

Dla posiadaczy karty Clubcard specjalne oferty i kupony. W dniach 12-18 grudnia 2019 roku zrealizuj swój kupon rabatowy przy dowolnych zakupach powyżej jego wartości a zyskasz 10 zł.


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.